Montenegro Consult

Hakkımızda

1985 yılından bu yana, 30 yılı aşkın süredir “Managment Of Demand” MOD olarak Türkiye’de sürdürdüğümüz danışmanlık hizmetlerimizi, Türkiye dışına Montenegro – Karadağ’a da taşıdık.

Montenegro’da şirket kurulumu, oturma ve çalışma müsaadelerinin alınması, yatırım danışmanlığı, proje geliştirme ve iş yönetimi hizmetlerimizi “MGT Consulting Montenegro DOO” adı altında Montenegro’da kurulu şirketimiz vasıtası ile vermekteyiz.

Montenegro’da bankacılık işlemlerimizi, Fransız Bankası Société Générale, Avusturya Bankası Erste Bank, İtalyan Bankası Hipotekarna Banka ile, iş geliştirme, iş yönetimi ve buna bağlı vergilendirme ve denetim hizmetlerini de başkent Podgorica’da Media DOO ile sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimizi İstanbul, Beşiktaş – Yıldız ve Montenegro, Tivat’taki merkez ofisilerimizde sürdürüyoruz. Ayrıca Ankara ve İzmir’de irtibat ofislerimiz de bulunuyor.

Kimlere Hizmet Veriyoruz

Vergi mükellefi her şirkete
Serbest ticaretten faydalanmak isteyen her şirkete
Yurtdışı yatırımları ile ilgilendiren her şirkete
Yurdışında gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen her şirkete veya kişiye
Her ne sebepten olursa olsun ülkede devamlı yaşamak istemeyen kişi ve ailelere
18 yaşını geçmiş öğrenimini yurtdışında devam ettirmek isteyen gençlere
Emekliliğinde yaşamak için huzurlu bir lokasyon arayan kişi ve ailelere

AVRUPA’DA
10 GÜNDE 7.900 €’YA
OTURMA VE ÇALIŞMA MÜSAADESİ

Montenegro’da sizin için bir şirket kuruyoruz ve buna bağlı olarak oturma ve çalışma müsaadelerinizi alıyoruz. Evraklarınızı bize teslim ettikten 10 gün sonra bütün işlemleriniz bitmiş oluyor.

Oturma ve çalışma müsaadelerinizin verilmesi için sizi bir kere Montenegro’ya davet ediyoruz.

Sizi Arayalım!
Detaylı bilgi için