Montenegro Consult

Bloomberg HT: Sami Altınkaya ile “Çıkış Yolu”

Murat Türsan Bloomberg HT’de Sami Altınkaya’nın konuğu oldu, Montenegro’yu, Montenegro’daki yatırım fırsatlarını anlattı.

Bloomberg HT Radyo: Montenegro’daki yatırım fırsatları

Murat Türsan Bloomberg HT Radyo’da Aslı Faslı’nın konuğu oldu, Montenegro’yu, Montenegro’daki yatırım fırsatlarını anlattı.

Dünya: AB yolundaki Karadağ’da 10 günde şirket kuruluyor

AB’nin en genç üyesi olan Montenegro 10 günde şirket kurup, oturma ve çalışma izni vermeyi vaat ediyor. Kurumlar vergisinin ortalama %9 olduğu ülke turizm alanında birtakım fırsatları da barındırıyor.

İstiklal Gazetesi: Fırsatlar ülkesi Karadağ Türk Yatırımcıları Bekliyor

Balkanlar’ın cazibe merkezi haline gelen Karadağ Türk yatırımcıların da ilgisini çekiyor. MGT Consulting Karadağ CEO’su Murat Türsan, bölgede yatırım yapmak isteyenler için tüyolar verdi.

Milliyet: Karadağ’da 10 günde oturma izni alıyoruz!

Şirket, oturma ve çalışma müsaadelerininin verilmesi için sizi 10 gün içinde 1 kez Karadağ’a davet ediyor. Havalimanı transferlerinin bile dahil olduğu bu paketi 7.900 Euro’ya sunuyor.

Star: Karadağ Türk yatırımcı bekliyor

Ülkenin büyümeye devam etmek için yabancılara her fırsatı tannıdığını vurgulayan Türsan, Karadağ’da son 5 yılda 48 binin üzerinde şirketin kurulduğunu belirtti.

Türkiye: Karadağ’dan Türk yatırımcıya davet var

Adeta turizm ve yatırım cenneti. Burada yatırım yapmak isteyenler, turizmden çok iyi para kazanabilir. Bu kadar turist çekmesine rağmen Kotor’da otel yok. 1000 senelik taş evlerden oluşan tarihi, eski bir şehir burası diye konuştu.

Yenibirlik: 10 günde Avrupalı olma fırsatı

Türklerin vizesiz girebildiği Montenegro’nun yaşamak ve tatil yapmak için de oldukça ucuz olduğuna dikkat eçeken Türsan, özellikle 45 yaş üstü kitlenin, çalışma izni alması halinde ödediği sigorta primleriyle 15 yıl sonra emeklilik hakkına kavuşacağını dile getirdi.

Hürses: Karadağ Türk Yatırımcıları Bekliyor!

Türsan, Balkan ülkesi Karadağ’da yatırım fırsatlarının anlatttığı basın toplantısındaki konuşmasında, 620 bin nüfuslu Karadağ’ın Türklere vize uygulamadığına dikkati çekti. Ülkenin büyümeye devam etmek için yabancılara her fırsatı tanıdığını vurgulayan Türsan, Karadağ’da son 5 yılda 48 binin üzerinde şirketin kurulduğunu belirtti.

Haberturk.com: Karadağ Türk yatırımcıları bekliyor

Karadağ’da Türkler, 10 gün gibi çok kısa bir sürede şirket kurarak dünyanın her yerine fatura kesebiliyor, oturma izni, çalışma müsaadesi ve vatandaşlık alabiliyor.

Milliyet.com.tr: Karadağ’dan 10 günde oturma izni alıyoruz

MGT Consulting Montenegro Üst Yöneticisi Murat Türsan, “Avrupa Birliği üyesi olmaya hazırlanan Karadağ (Montenegro), Türkler için kaçırılmaması gereken yaşam ve yatırım fırsatları sunuyor.

Haber 7: Karadağ Türk yatırımcıları bekliyor

Yakın zamanda Avrupa Birliği ülkelerinden biri olacak Karadağ’da Türkler, 10 gün gibi çok kısa bir sürede şirket kurarak dünyanın her yerine fatura kesebiliyor, oturma izni, çalışma müsaadesi ve vatandaşlık alabiliyor.

Emlaklobisi.com: Vizesiz yatırım cenneti Montenegro’da!

Emeklilik ve gelecek için bir B planı arayanlara Avrupalı yaşam fırsatı sunan MGT Consulting Montenegro, girişimcileri 7 bin 900 Euro’dan başlayan oldukça ekonomik paketlerle uluslararası bir şirket sahibi yapıyor.

Haberler.com: 10 Günde Avrupalı Olma Fırsatı

Avrupa Birliği üyesi olmaya hazırlanan Montenegro’da dileyen Türkler bir şirket kurarak dünyanın her yerine fatura kesebiliyor, kurulan bu uluslararası şirkete bağlı olarak oturma ve çalışma müsaadesi alabiliyor.