Montenegro Consult

AVRUPA’DA 10 GÜNDE OTURMA VE ÇALIŞMA MÜSAADESİ

Montenegro’da sizin için bir şirket kuruyoruz ve buna bağlı olarak oturma ve çalışma izinlerinizi alıyoruz. Evraklarınızı bize teslim ettikten 10 gün sonra bütün işlemleriniz bitmiş oluyor.

Oturma ve çalışma müsaadelerinizin verilmesi için sizi bir kere Montenegro’ya davet ediyoruz.

İstanbul – Podgorica sadece 1 saat 20 dakika. Sabah git, akşam gel!

Coğrafi konumundan dolayı Montenegro son derece rahat lokasyonda, İtalya’nın tam karşısında bir Akdeniz ülkesi. Türk Hava Yolları’nın yazın sabah – akşam olmak üzere günde 2 sefer, kışın haftada 5 gün direk seferleri buluyor. Ayrıca Montenegro’ya Dubrovnik veya Tiran üzerinden de uçmak mümkün. Ülkenin bir diğer uluslararası havalimanı olan Tivat Havalimanı tüm Avrupa ülkelerine hizmet veriyor.

Türkiye – Montenegro arasındaki Serbest Ticaret Anlaşması var!

İhracaatlarınızı da Montenegro’daki şirketiniz üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye – Karadağ arasında Serbest Ticaret Anlaşması 2009 yılında imzalanmıştır. Bu anlaşmanın çerçevesi de genişletilmek üzere çalışma halindedir.

Montenegro’yu gayrimenkulden yakalayın!

Bugün Montenegro’da her türlü gayrimenkul fiyatları şaşırtıcı derecede ucuz. Avrupa Birliğine girmesi ile birlikte diğer komşu ülkelerde yaşanan süreç burada da yaşanıyor, fiyatlar hızla katlanarak artıyor. Bugün Montenegro’daki bu fırsatı yakalamak henüz kolay!

10 günde B Planı cebinizde!

Geç olmadan Montenegro’da şirketinizi kuralım, oturma ve çalışma müsaadelerinizi de alalım, cebinizde bulunsun. Evraklarınızı burada bize teslim ettikten 5-7 gün içinde şirketinizi tescil ediyoruz, oturma ve çalışma müsaadelerinizin verilmesi için de sizi bir kere 2-3 gün Montenegro’ya Tivat’taki ofisimize davet ediyoruz.

Montenegro Avrupa Birliğine giriyor!

Montenegro’nun Avrupa Birliğine girme süreci, ülkenin 2017 Haziran’da NATO’ya girmesi ile birlikte iyice hızlandı. Bugün Montenegro vatandaşlarının artık Avrupa Birliği ülkelerinde serbest dolaşım hakları bulunuyor. Montenegro para birimi olarak euro kullanıyor. Bugün vize bile almadan gittiğimiz ve bütün kapıları bize açık olan Montenegro, Avrupa Birliğine girme sürecinde olduğundan, kanunlarını hızla yeniden düzenliyor. Kısa süre sonra değişecek olan bu kanunlar, diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi bizlere yavaş yavaş bütün kapıları kapatıyor.

Montenegro’da Kurumlar Vergisi %9!

Kurumlar vergisinin %9 olduğu Montenegro’daki şirketinizden Türkiye dahil, dünyanın her yerine fatura kesebiliyorsunuz. Online bankacılık sisteminin de kusursuz işlediği Montenegro’da; Ziraat Bankası’nın yanısıra Erste Bank, Societe Generale, Hipotekarna Banka gibi Avusturya, Fransız, İtalyan bankaları da hizmet veriyor.

Bugün Avrupa’daki en hızlı ve ekonomik oturma ve çalışma müsaadesi!

Avrupa’nın en hızlı, en kolay ve en uygun oturma ve çalışma müsaadelerini bugün Montenegro’da sizin için biz alıyoruz.

Yeni Projeler
90.000 - 220.000 € Knjaz, Tivat
70.000 - 88.000 € NC Tivat, Tivat
100.000 - 275.000 € Kalimanj Apartments, Tivt
70.000 - 392.000 € Panorama, Tivat
80.000 - 424.000 € Premonte, Tivat
49.000 - 128.000 € Tre Sorelle, Tivat
106.000 - 276.000 € Lotus Residences, Tivat
169.260 - 592.800 € Elefante11, Tivat
Öne Çıkan Gayrimenkul Fırsatları
Blog
BİZİ ARAYIN
SİZİ ARAYALIM