Montenegro Consult

MGT Architects

MİMARİ PROJE HİZMETLERİ / Master Plan, Konsept Mimari, Avan Proje, Uygulama Projesi, İç mimari projesi, Peyzaj projesi, Statik projesi, Mekanik projesi, Elektrik projesi, Teknik şartname hazırlanması, Maliyet analizleri, Kesin hesaplar, Mesleki kontrollük hizmetleri.


MGT Design

REKLAM TANITIM HİZMETLERİ / Kurum - Marka Kimliği, Kampanya, Film-Video, Prodüksiyon, Basılı işler, Outdoor, 3D Render ve Animasyon çalışmaları, Web Site tasarım, programlama ve güncelleme, SEO çelışmaları, Sosoyal Medya Yönetimi, Dijital Reklam Yönetimi.

MGT Architects

MGT Design

Digital Marketing

Sosyal medya stratejinizi planlıyor ve sosyal medya iletişimini yönetiyoruz.

Planladığımız strateji ile markanızı sosyal medyada konumlandırıyor, iletişim ve takip sürecini yönetiyoruz. Belirlediğimiz strateji doğrultusunda markanızın, hizmetlerinizin ve/veya ürünlerinizin bilinirliğini arttıracak kampanyalar, yarışmalar üretiyoruz. Takipçileriniz ve potansiyel takipçilerinizle aktif iletişim ve organik bağ kurmak için, stratejisinden yönetimine, sosyal medya pazarlama kampanyaları kurguluyoruz. Markanızın sosyal medya kanallarını, müşteri davranışlarını, reklam performansını, SEO ve web sitesi verilerini analiz ederek, aylık raporlar hazırlıyoruz. Ölçüm ve analizlerimizle markanızın dijital dünyada gelişmesini sağlıyoruz. Sosyal medya yönetimi ve reklamlarını yönettiğimiz markanızın performansını aylık raporlar hazırlayarak size sunuyoruz.

Sosyal medya ve Google reklam stratejileri geliştiriyor ve markanızı güçlendiriyoruz.

Markanızın ve hizmetlerinizin doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlayacak sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin) ve Google (AdWords) reklam stratejileri geliştiriyoruz. Markanızın pazarlama ve iletişim stratejisine uygun sosyal medya reklamları kuruyor, optimize ediyor ve raporluyoruz. Google reklamlarının detaylı hedefleme özelliğini kullanarak, markanızın bilinirliğinin ve satışlarının artmasını sağlıyoruz.