Montenegro Consult

AVRUPA’DA
10 GÜNDE 7.900 €’YA
OTURMA VE ÇALIŞMA MÜSAADESİ

Montenegro’da sizin için bir şirket kuruyoruz ve buna bağlı olarak oturma ve çalışma izinlerinizi alıyoruz. Evraklarınızı bize teslim ettikten 10 gün sonra bütün işlemleriniz bitmiş oluyor.

Oturma ve çalışma müsaadelerinizin verilmesi için sizi bir kere Montenegro’ya davet ediyoruz.

Sizi Arayalım!
Detaylı bilgi için

İlk yıl 7.900 €, devam yılları 3.350 €.

Şirketinizi ilk yıl 7.900 Euro'ya kurduktan sonra arzu ederseniz, devam yıllarındaki müsaadelerinizi ve size verdiğimiz hizmetleri siz kendiniz de devam edebilirsiniz. Arzu ederseniz biz sizin için bu hizmeti yılda 3.350 Euro'ya devam edebiliriz.

Montenegro Avrupa Birliğine giriyor!

Montenegro'nun Avrupa Birliğine girme süreci, ülkenin 2017 Haziran’da NATO’ya girmesi ile birlikte iyice hızlandı. Bugün Montenegro vatandaşlarının artık Avrupa Birliği ülkelerinde " SERBEST DOLAŞIM " hakları bulunuyor. Montenegro para birimi olarak " EURO " kullanıyor. Bugün vize bile almadan gittiğimiz ve bütün kapıları bize açık olan Montenegro, Avrupa Birliğine girme sürecinde olduğundan, kanunlarını hızla yeniden düzenliyor. Kısa süre sonra değişecek olan bu kanunlar, diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi bizlere yavaş yavaş bütün kapıları kapatıyor.

10 günde B Planı cebinizde!

Geç olmadan Montenegro’da şirketinizi kuralım, oturma ve çalışma müsaadelerinizi de alalım, cebinizde bulunsun. Evraklarınızı burada bize teslim ettikten 5-7 gün içinde şirketinizi tescil ediyoruz, oturma ve çalışma müsaadelerinizin verilmesi için de sizi bir kere 2-3 gün Montenegro’ya Tivat'taki ofisimize davet ediyoruz.

Bugün Avrupa'daki en hızlı ve ekonomik oturma ve çalışma müsaadesi!

Avrupa’nın en hızlı, en kolay ve en uygun oturma ve çalışma müsaadelerini bugün Montenegro’da sizin için biz alıyoruz. Havalimanı transferlerinizin bile dahil olduğu bu hizmeti size sadece 7.900 €’ya sunuyoruz.

Montenegro'yu gayrimenkulden yakalayın!

Bugün Montenegro'da her türlü gayrimenkul fiyatları şaşırtıcı derecede ucuz. Avrupa Birliğine girmesi ile birlikte diğer komşu ülkelerde yaşanan süreç burada da yaşanıyor, fiyatlar hızla katlanarak artıyor. Bugün Montenegro'daki bu fırsatı yakalamak henüz kolay!

Montenegro'da Kurumlar Vergisi %9!

Kurumlar vergisinin %9 olduğu Montenegro’daki şirketinizden Türkiye dahil, dünyanın her yerine fatura kesebiliyorsunuz. Online bankacılık sisteminin de kusursuz işlediği Montenegro'da; Ziraat Bankası'nın yanısıra Erste Bank, Societe Generale, Hipotekarna Banka gibi Avusturya, Fransız, İtalyan bankaları da hizmet veriyor.

Türkiye - Montenegro arasındaki Serbest Ticaret Anlaşması var!

İhracaatlarınızı da Montenegro'daki şirketiniz üzerinden yapabilirsiniz. Türkiye - Karadağ arasında Serbest Ticaret Anlaşması 2009 yılında imzalanmıştır. Bu anlaşmanın çerçevesi de genişletilmek üzere çalışma halindedir.

İstanbul - Podgorica sadece 1 saat 20 dakika. Sabah git, akşam gel!

Coğrafi konumundan dolayı Montenegro son derece rahat lokasyonda, İtalya'nın tam karşısında bir Akdeniz ülkesi. Türk Hava Yolları'nın yazın sabah - akşam olmak üzere günde 2 sefer, kışın haftada 5 gün direk seferleri buluyor. Ayrıca Montenegro'ya Dubrovnik veya Tiran üzerinden de uçmak mümkün. Ülkenin bir diğer uluslararası havalimanı olan Tivat Havalimanı tüm Avrupa ülkelerine hizmet veriyor.

İlk Görüşme

Sizi İstanbul’daki veya Tivat’taki ofisimizde karşılıyor, yol haritanızı beraber çizmek için size bedelsiz danışmanlık veriyoruz.

Evrakların Teslimi

Evraklarınızın bize teslimi ile birlikte, size bu hizmeti vereceğimizi taahhüt ettiğimiz avukatlık ofisi tarafından hazırlanmış sözleşmemizi imzalayarak teslim ediyor, süreci başlatıyoruz.

Şirket Tescili ve Müsaadelerin Alınması

Şirketiniz 5-7 iş günü içinde tescil edildikten sonra resmi işlemler ve oturma çalışma müsaadelerinizin alımı için sizi 2-3 günlüğüne Montenegro’ya davet ediyoruz. Havalimanı transferlerinizin bile dahil olduğu bu hizmetimizde sizi Podgorica havalimanindan karşılıyor, tüm süreçte Türkçe konuşan mihmandarımız ile refakat ediyoruz.

Şirketin ve Müsaadelerin Devamı

Şirketiniz kurulduktan, oturma ve çalışma müsaadeleriniz alındıktan sonra size Mali Müşavir ve Muhasebe hizmetlerini muntazam her ay kesintisiz sunmaya devam ediyoruz. Şirketinizi açık ve aktif tutuyoruz.

Montenegro Nasıl Bir Ülke?

Montenegro'daki Yatırım Fırsatları Neler?

Montenegro'da İş Fırsatları Nelerdir?

Montenegro'da Şirket Kurmanın Avantajları Nedir?

Montenegro'dan Vatandaşlık Alınabiliyor mu?

Montenegro'da Bankacılık İşlemleri Güvenli mi?