About Us

Danışanlarımızı, Montenegro’ya entegre ediyoruz.

Globalleşen dünyada yatırımlarını çeşitlendirmek isteyen veya yatırımlarını genişleterek para akışı yaratmayı hedefleyen, ağırlıklı Türk yatırımcılarını içeren bir pazara, ülkede danışmanlık, mimarlık, satış – pazarlama ve reklamcılık alanlarında hizmet veriyoruz.

Montenegro’da hukuki ve finansal danışmanlık ile başladığımız hizmetlerimize, bölgede edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile yatırım danışmanlığı, proje danışmanlığı, mimari proje geliştirme ve iç mimari tasarım çalışmalarını da ekledik. Bu çalışmaların devamında da ülkede danışanlarımızın yaptığı yatırımların satışı için 30 yıllık tecrübemizle satış-pazarlama ve reklam hizmetleri veriyoruz.

Montenegro’da şirket kurmak, oturma ve çalışma izinleri almak, yatırım yapmak, proje geliştirmek ve/veya yaşamak ile ilgilenen nerdeyse tamamı Türk olan yatırımcılara her türlü hizmeti sunuyoruz.

Bölgeye hakim yerel ve yabancı iş ortaklarımız ile sürdürdüğümüz yatırım işlerinde, danışanlarımıza getirisi yüksek gayrimenkuller sunuyor, satış işlemlerini güvenli bir şekilde tamamlıyoruz. Gayrimenkullerin konsept projelerini Türkiye’de, uygulama projelerini de yerel imza yetkili Mimarlarımızla Montenegro’da çalışıyoruz.

Tivat ve İstanbul’daki ofislerimizde, danışmanlık, mimarlık ve reklam hizmetlerini kapsayan bu 3 başlık altında, 10 kişilik ekibimizle hizmet veriyoruz.

Kimlere Hizmet Veriyoruz