Montenegro Consult

Hakkımızda

MGT Montenegro şirketler grubu 3 kardeş şirketten oluşuyor.

MGT Consulting, MGT Architects & Design ve MGT Real Estate.

3 şirket, 4 ofis ve 19 çalışanımızla, Türkiye’den ve dünyanın farklı yerlerinden danışanlarımızı, Montenegro’ya entegre ediyoruz.

Globalleşen dünyada yatırımlarını çeşitlendirmek isteyen veya yatırımlarını genişleterek para akışı yaratmayı hedefleyen, ağırlıklı Türk yatırımcılarını içeren bir pazara hizmet ediyoruz.

Montenegro’da şirket kurmak, oturma ve çalışma müsaadeleri almak, yatırım yapmak, proje geliştirmek ile ilgilenen nerdeyse tamamı Türk olan yatırımcılara her türlü hizmeti sunuyoruz.

Montenegro’da şirket kurulumu, oturma ve çalışma müsaadelerinin alınması ile başladığımız hizmetlerimize, bölgede edindiğimiz tecrübe ve know-how ile yatırım danışmanlığı, emlak danışmanlığı ve mimarı proje geliştirme kalemlerini de ekledik.

Montenegro’da bankacılık işlemlerimizi, Fransız Bankası Société Générale, Avusturya Bankası Erste Bank, İtalyan Bankası Hipotekarna Banka ile, iş geliştirme, iş yönetimi ve buna bağlı vergilendirme ve denetim hizmetlerini de başkent Podgorica’da Media DOO ile sürdürmekteyiz. Bölgeye hakim, alanlarında uzman çalışanlarımızla sürdürdüğümüz emlak işlerimizde, danışanlarımıza kar oranları yüksek arazi ve konutlar buluyor, satış işlemlerini yerel kanunlara göre güvenli bir şekilde tamamlıyoruz. Mimari Proje işimizde ise yine yerel Mimarlarımızla, var olan konutların restorasyonundan, yeni yapılacak bir projenin mimarisine kadar tüm mimari proje ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Kimlere Hizmet Veriyoruz

Vergi mükellefi her şirkete
Serbest ticaretten faydalanmak isteyen her şirkete
Yurtdışı yatırımları ile ilgilendiren her şirkete
Yurdışında gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen her şirkete veya kişiye
Her ne sebepten olursa olsun ülkede devamlı yaşamak istemeyen kişi ve ailelere
18 yaşını geçmiş öğrenimini yurtdışında devam ettirmek isteyen gençlere
Emekliliğinde yaşamak için huzurlu bir lokasyon arayan kişi ve ailelere
Montenegro’da ev satın alıp restore etmek isteyen kişi ve ailelere
Montenegro’da arazi satın alıp kendi projesiyle bir konut yapmak isteyen kişilere.