Hakkımızda

Globalleşen dünyada yatırımlarını çeşitlendirmek ve geliştirmek isteyen yatırımcıları, Karadağ’a entegre ediyoruz. 

Gülü Bahadır, Almanya, 1960 doğumlu, Avusturya Lisesi, İDGSA Mimar Sinan Üniversitesi, Boston University, İngilizce ve Almanca konuşur. Mario Matijević, Kotor 1977 doğumlu, Maritime High School, Kotor, Economy Megatrend Univesity Belgrad, İngilizce, İtalyanca ve Sırpça konuşur. Caner Ciğer Ankara, 1981 doğumlu, Işık Lisesi, Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği, İngilizce konuşur. Rana Uzunoğlu, İstanbul 1970 doğumlu, İstanbul Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık, İngilizce konşur. Sevcan Talay, Mersin, 1987 doğumlu, Onsekiz Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İngilizce konuşur.

Danışanlarımıza Karadağ Tivat ve İstanbul ofislerimizden, şirket kurulumu ve yönetimi, mali müşavirlik ve muhasebe hizmetleri, oturma ve çalışma izinleri, vergi planlaması, gümrük işlemleri, finans danışmanlığı, yatırım danışmanlığı, ülkede her türlü danışmanlık ve yasal destek konularında hizmet veriyoruz. 

Karadağ’da danışmanlık ile başladığımız hizmetlerimize, 2016 yılından bu yana bölgede edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile yıllar içinde öncelikle yatırım danışmanlığı, proje danışmanlığı, inşaat, mimari proje geliştirme hizmetlerini de ekledik.

Hukuki gelişmeleri yakından takip ederek Karadağ’da şirket kurulumlarını, oturma ve çalışma izinlerinin alınmasını ve yatırımlarınızın güvence altında olmasını sağlıyoruz.

Bir şirket kurulduğunda bu şirketin mali konulardaki işlemleri oldukça önemlidir. Özellikle vergi ve bu gibi benzeri konularda hatasız işlemler gerçekleştirmek gerekmektedir. MGT bu alanda da sizin ve şirketinizin her aşamada yanındadır. Ülkede AB’ya uyum yasaları çerçevesindeki sürekli değişim ile yaşanan hukuksal alandaki gelişmelerin takip ediliyor olması önemlidir.

Karadağ’da şirket kurmak, oturma ve çalışma izinleri almak, ticaretini ülke üzerinden gerçekleştirmek, ülkede yatırım yapmak, proje geliştirmek ve/veya yaşamak ile ilgilenen neredeyse tamamı Türk olan yatırımcılara her türlü hizmeti sunuyoruz. 

Karadağ'da şirket kurmak için
5 neden

  • Avrupa’da en hızlı şirket kurulumu Karadağ’da!
  • Avrupa’da en hızlı oturma ve çalışma izni Karadağ’da!
  • Avrupa’da en ekonomik oturma ve çalışma izni de Karadağ’da!
  • Karadağ’da kurumlar vergisi %9’dan başlıyor!
  • İstanbul – Karadağ sadece 1 saat 15 dakika!

Detaylı bilgi için
sizi arayalım