MGT Montenegro

Hakkımızda

Globalleşen dünyada yatırımlarını çeşitlendirmek ve geliştirmek isteyen tüm yatırımcıları MTG  Montenegro olarak Karadağ’a entegre ediyoruz. 

Gülü Bahadır, Almanya, 1960 doğumlu, Avusturya Lisesi, İDGSA Mimar Sinan Üniversitesi, Boston University, İngilizce ve Almanca konuşur. Mario Matijević, Kotor 1977 doğumlu, Maritime High School, Kotor, Economy Megatrend Univesity Belgrad, İngilizce, İtalyanca ve Sırpça konuşur. Caner Ciğer Ankara, 1981 doğumlu, Işık Lisesi, Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği, İngilizce konuşur. Rana Uzunoğlu, İstanbul 1973 doğumlu, İstanbul Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık, İngilizce konşur. Sevcan Talay, Mersin, 1987 doğumlu, Onsekiz Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İngilizce konuşur.

Danışanlarımıza Tivat ve İstanbul’da yer alan ofislerimiz aracılığıyla, şirket kurulumu ve yönetimi, mali  müşavirlik ve muhasebe hizmetleri, oturma ve çalışma izinleri, vergi planlaması, gümrük işlemleri, finans danışmanlığı ve yatırım danışmanlığı gibi alanlarda, ihtiyaç duyabilecekleri her konuda danışmanlık  hizmeti ve yasal destek sağlamaktayız. 

MGT Montenegro olarak çalışma hayatımıza Karadağ’da danışmanlık ile başlamış olup, 2016 yılından  bu yana bu bölgede edindiğimiz bilgi ve tecrübe sayesinde portföyümüze yatırım danışmanlığı, proje  danışmanlığı, inşaat, mimari proje geliştirme gibi hizmetleri de katmış bulunmaktayız. Hukuki  gelişmeleri yakından takip ediyor, Karadağ’da şirket kurulumu konusunda destek sağlıyor, oturma ve  çalışma izinlerinin alınmasına yardımcı olurken, yatırımlarınızın güvence altında olmasına ön ayak  oluyoruz.  

Şirket kurulumu sürecinde mali konular ve takip edilmesi gereken prosedürler büyük önem taşır.  Özellikle vergi ve bu gibi benzeri konularda hatasız işlemler gerçekleştirmek gerekir. MGT vergi  konusunda da sizin ve şirketinizin her aşamada yanındadır.  

AB’ye uyum yasaları çerçevesinde sıklıkla değişen süreçlerin ve hukuksal alandaki gelişmelerin takip  ediliyor olması da çok önemlidir.  

Karadağ’da şirket kurmak, oturma ve çalışma izinleri almak, ticari faaliyetlerini Karadağ üzerinden  gerçekleştirmek, ülkede yatırım yapmak, proje geliştirmek ve/veya yaşamak ile ilgilenen, neredeyse  tamamı Türk olan yatırımcılara akla gelebilecek her hizmeti sunmaktayız.

Karadağ'da şirket kurmak için
5 neden

  • Avrupa’nın en hızlı şirket kurulumu Karadağ’da!
  • Avrupa’nın en hızlı oturma ve çalışma izni Karadağ’da!
  • Avrupa’nın en ekonomik oturma ve çalışma izni Karadağ’da!
  • %9’dan başlayan kurumlar vergisi avantajları!
  • İstanbul’dan yalnızca 1 saat 15 dakikalık uçuş süresi!

Detaylı bilgi için
sizi arayalım