MGT Danışmanlık, sizler için Karadağ Montenegro’da birçok işlemde öncü görevi görüyor. Danışmanlık, mimarlık ve reklam alanlarında ilgili kadrosu ile birlikte gayrimenkulleriniz hakkında işlemleri gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Hızlı büyüyen ekonomiler arasında bulunan Montenegro içerisinde bir yatırımda bulunmak istiyor ve hangi adımları izlemeniz gerektiği konusunda emin değilseniz MGT Danışmanlık sizler için doğru adres.

MGT Danışmanlık ile Yatırım Fırsatları


Avrupa Birliği aday üyesi olması nedeni ile son yıllarda Karadağ üzerinde yatırım olanakları da oldukça artmış durumda. Birçok gayrimenkul yapı bu neden ile ortaya çıkmış durumda. Euro bazlı yatırım yapmak istiyor iseniz Montenegro sizler için doğru seçim olabilir. MGT Danışmanlık ile yatırım danışmanlığı hizmeti edinebilirsiniz. Bu şekilde kolaylıkla Montenegro gayrimenkul ve inşaat piyasasını takip edebilir ve doğru yatırım adımlarında bulunabilirsiniz. Tecrübeli kadrosu ile birlikte MGT Danışmanlık sizlere bu konuda destek sağlıyor. Siz de yükselen bir yıldız olan Montenegro’da gayrimenkul sahibi olabilir ve bu varlıklarınızı danışmanlık hizmeti ile birlikte kolay ve sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz. Yatırımlar beraberinde riski de getiren durumlardır. Ancak danışmanlık hizmetiniz ile birlikte sizler için oluşturulan harita sayesinde risk durumunu en aza indirgeyebilecek ve sizlere yarar sağlayabilecek yatırımlarda bulunabileceksiniz. MGT ile birlikte Montenegro’da şirket kurma fırsatı da bulabilirsiniz. Hem Tivat ofisinde, hem de İstanbul ofisinde çeşitli işlemleri gerçekleştirebilir ve yatırımlarınızı sağlıklı ve risksiz bir şekilde yapma imkanı bulabilirsiniz.

MGT Danışmanlık ile Süreci Hızlandırın

MGT Danışmanlık, hukuk konusunda son gelişmeleri takip ederek Montenegro içerisinde şirket kurma ve benzeri yatırımlarınızın güvence altında olmasını sağlıyor. Herhangi bir yenilik durumunda sizlerle sürekli olarak iletişim halinde kalarak gerekli bilgilendirmeleri edinmenizi sağlıyor. Bu sayede de gerekli eylemlerde bulunabilme, işlemleri gerçekleştirebilme imkanı sağlanıyor. Şirket kurulumu ve akabinde oturma izni, çalışma izni gibi konularda da sizlere danışmanlık sağlanıyor. Bu tür izinlerin alınma aşamasını sizler için kolaylaştıran ve süreci kısaltan danışmanlık hizmeti sayesinde oldukça kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkanı bulabilirsiniz. Bu noktada da Tivat ve İstanbul ofisleri iş birliği içerisinde çalışıyor ve şirket kurma aşamaları sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Oturma ve çalışma izni alma aşamaları danışmanlık hizmeti olmadan yavaş bir şekilde gerçekleşebilir. MGT ile şirket kurulumu sonrası akabinde direkt olarak oturma izni ve çalışma izni konusunda danışmanlık alabilirsiniz. Aileniz de aynı şekilde bu oturma izninden yararlanabilecektir. Oturma izninizi ve çalışma izninizi danışmanlık aracılığı ile edindiğinizde ise Montenegro içerisinde vergi mükellefi olarak yer alırsınız.

MGT Danışmanlık ile Mali Yönetim

Bir şirket kurulduğunda bu şirketin mali konulardaki işlemleri oldukça önemlidir. Özellikle vergi ve bu gibi benzeri konularda hatasız işlemler gerçekleştirmek gerekmektedir. MGT Danışmanlık, mali müşavirlik hizmeti ile birlikte bu alanda da sizin ve şirketinizin yanında. Şirketinizin mali yönetimi konusunda sizlere her daim destek olan ve yol gösteren danışmanlık hizmeti ile birlikte herhangi bir aksilik yaşamayacaksınız. Sürekli değişim yaşanan hukuksal alandaki gelişmelerin takip ediliyor olması ile birlikte şirketinizin mali konularda alması gereken kararlarda ve yapılması gereken gerekli işlemlerde MGT Danışmanlık sizlerin yanında olacak. Sürekli olarak bu alanda takip gerçekleştiren mali müşavirler ile birlikte mali alanda herhangi bir zorluk yaşamaksızın şirket yönetimine devam edebileceksiniz. Eğer Montenegro ile ithalat ve ihracat işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız gümrük alanında MGT sizlere danışmanlık hizmeti sağlıyor. Gümrük alanında kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Montenegro ekonomisinde yatırım yapmak istiyor iseniz finans danışmanlığı, şirket kurulma aşamasından sonra vergi planlaması gibi işlemlerde MGT Danışmanlık sizlerin yanında.