MGT Montenegro

Şirket kurulum aşamaları nelerdir?

İstanbul ofisimiz şirket kurulumu için gerekli olan evrakları hazırlamanız konusunda size en ince  ayrıntısına kadar yardımcı olur. Bu evraklar Tivat ofisimize gönderilir ve şirket kurulumunuz gerçekleşir.  Ardından Tivat ofisimiz sizi Karadağ’a davet eder ve varışınız itibariyle sizi her detayda yönlendirir.  Daha sonrasında oturma ve çalışma izinleriniz için resmi süreci sizinle beraber başlatır. 2 gün süren bu  işlemlerden sonra ekibimiz sizi havalimanına geri bırakır.  

Şirket kurulum süreci sonrasında size sunduğumuz danışmanlık hizmeti devam eder. Yasal değişiklikleri  yakından takip etmekte olup, bu değişikliklere bağlı olarak atılması gereken adımlar konusunda sizi  bilgilendirerek izlenmesi gereken prosedürleri sizinle beraber yürütmekteyiz. Bir sonraki yıl yenilenme  süreci başlamadan 60 ve 30 gün öncesinde sizi bilgilendirip, her yıl evrak kontrollerini yeniden  yapmaktayız. Sizi yine her yıl havalimanında karşılayıp resmi süreci beraber tamamladıktan sonra tekrar  havalimanına geri bırakmaktayız. Sizinle birlikte takip ettiğimiz 5.yılın sonunda ise oturma ve çalışma  izinlerinizin kalıcıya dönme hakkını elde etmiş olursunuz. 

Karadağ’ın siyasi ve hukuk sistemi hakkında bilgi verir misiniz?  

Karadağ 3 Haziran 2006 tarihinde bağımsız bir ülke haline geldi. 2006 öncesinde, Karadağ Sırbistan ile  bir devlet birliğine sahipti. Karadağ’da parlamenter demokrasi mevcuttur. Hukuk sistemi ise Kıta  Avrupası hukuk sistemidir.

Karadağ'da şirket kurmak için
5 neden

  • Avrupa’nın en hızlı şirket kurulumu Karadağ’da!
  • Avrupa’nın en hızlı oturma ve çalışma izni Karadağ’da!
  • Avrupa’nın en ekonomik oturma ve çalışma izni Karadağ’da!
  • %9’dan başlayan kurumlar vergisi avantajları!
  • İstanbul’dan yalnızca 1 saat 15 dakikalık uçuş süresi!

Detaylı bilgi için
sizi arayalım